Harron Kiara Titon/ Butrint Imeri në një romancë të re, ja kush është vajza ‘misterioze’ që u shfaq në krahët e tij

Harron Kiara Titon/ Butrint Imeri në një romancë të re, ja kush është vajza ‘misterioze’ që u shfaq në krahët e tij

Butrint Imeri

Këngëtari Butrint Imeri është vënë në fokus të portaleve ditët e fundit, pasi po përflitet se ai ka nisur një romancë të re me një 22-vjecare, me të cilën ndau edhe foto dhe video në profilin e tij në instagram.

Butrinti u shfaq pak kohë më parë krah një vajze dhe kaq u desh që të aludohej për një romancë të re, pavarësisht se vajza nuk dihej se kush ishte.

Këngëtari i njohur ka publikuar disa fotografi nga pushimet në Meksikë, në një prej të cilave ai shfaqet i shoqëruar nga një femër në bikini e cila qesh në krahët e tij. Imazhi vetë tregon se bëhet fjalë për të dashurën e tij të re.

Vajza ‘misterioze; që ka pozuar krah këngëtarit është nga Venezuela dhe quhet Emily Acevedo dhe ajo është shumë e re, vetëm 22 vjeç.

Pak ditë më parë këngëtari ndau në profilin e tij një video me bukuroshen 22-vjecare, duke bërë kureshtarë ndjekësit e tij, nëse bëhet fjalë për një lidhje mes tij dhe vajzës në video apo ajo është thjesht pjesë e ndonjë videoklipi të ardhshëm. Ata u shfaqen të lumtur në një makinë duke kënduar një këngë të Rihannës.

Kujtojmë se Imeri është përfolur shpesh për romancat e tij në showbiz-in shqiptar, e sidomos për lidhjen e tij me moderatoren Kiara Tito.

1/3
M.T/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • hasa: 30/05/2023 13:43

    SA MIRE KE BO QE E KE HARRU

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Rrjedhja e gazit në karburantin pranë Shkozës, në pranga administratori, menaxheri dhe një punonjës

Rrjedhja e gazit në karburantin pranë Shkozës, në pranga administratori, menaxheri dhe një punonjës