Hetimet për Arben Ahmetajn, SPAK sekuestron vilën ku banon ish-zv. Kryeministri! Në pronësi të bashkëjetueses Erjola Hoxha

Hetimet për Arben Ahmetajn, SPAK sekuestron vilën ku banon ish-zv. Kryeministri! Në pronësi të bashkëjetueses Erjola Hoxha

1678459066_finalprojekt.00013305.Still018.jpg

SPAK ka sekuestruar vilën në Hamallaj, në pronësi të bashkëjetueses së Arben Ahmetaj Erjola Hoxha. Në këtë vilë jeton edhe ish-zv. kryeministri, aktualisht deputet socialist.


Lajmi kryesor:

Ahmetaj nën hetim, pas kontrollit SPAK sekuestro preventive vilave të bashkëjetueses dhe ish-gruas së deputetit! Bllokohen fatura dhe sende personale


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Kryeministri holandez Mark Rutte pritet të jetë kreu i ardhshëm të NATO-s, Hungaria dhe Sllovakia heqin veton ndaj tij

Kryeministri holandez Mark Rutte pritet të jetë kreu i ardhshëm të NATO-s, Hungaria dhe Sllovakia heqin veton ndaj tij