Hidhet gaz lotsjellës nga tarraca e Kryeministrisë, shpërndahet turma e protestuesve (VIDEO)

Hidhet gaz lotsjellës nga tarraca e Kryeministrisë, shpërndahet turma e protestueve


Lajmi kryesor:

Mbi 4 orë protestë te Ministria e Brendshme e Kryeministria! U vihet flaka pemëve të Krishtlindjeve, sulmohen institucionet dhe shkatërrohen zbukurimet! Disa qytetarë marshim paqësor gjatë orës policore


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

Po, Rama është lideri Ballkanit