Homazhe për 5 Majin, Rama vendos tufa me lule tek monumenti Nënë Shqipëri

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Teuta, zonja që na pret në “Opera”. 22 vjet në Teatër: Është shtëpia ime e dytë! Rrëfen sjelljen e artistëve dhe të politikanëve spektatorë: Ja, i preferuari im!