Ndarja nga jeta e Bashkim Finos, Rama dhe bashkëshortja e tij marrin pjesë në homazhe

Ndarja nga jeta e Bashkim Finos, Rama dhe bashkëshortja e tij marrin pjesë në homazhe

 

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda Rama kanë marrë pjesë në homazhet që po zhvillohen në Pallatin e Kongreseve, për ndarjen nga jeta të deputetit socialist Bashkim Fino.


Lajmi kryesor:

Përfundojnë homazhet, deputeti Bashkim Fino përcillet për në banesën e fundit! Rama: Ishte shumë i veçantë! Meta: Dinte të ndante raportet politike me ato shoqërore


Ora 15:15
Ndarja nga jeta e Bashkim Finos, Rama dhe bashkëshortja e tij marrin pjesë në homazhe
/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Mashtrohet futbollisti shqiptar, i marrin 100 mijë euro me pretekstin për ta dërguar te Ajax

Mashtrohet futbollisti shqiptar, i marrin 100 mijë euro me pretekstin për ta dërguar te Ajax