Horror në Korenë e Veriut, Kim Jong-un hedh Gjeneralin në akuariumin e mbushur me piranja

Një lajm tronditës vjen nga mediat e huaja ku shkruajnë se lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong-un raportohet se ka ekzekutuar një gjeneral duke e bërë ushqim për piranjat.

Gjenerali që mendohet se ka pësuar fatin tragjik akuzohet se për komplot ndaj Phenin-it të Koresë së Veriut. Gjenerali emri i të cilit ende nuk është bërë i ditur mendohet se është futur i gjallë në një akuarium të mbushur me piranja që është i ndërtuar në rezidencën luksoze të Rezidencës Ryongsong të Kim, në Pyongyang.

Sipas mediave të huaja gjeneralit 'anonim' para se të hidhej në pishinë iu bënë disa të çara në trup në mënyrë që të rridhte gjak, gjë e cila bën që peshqit piranja të afrohen dhe të hanë 'prenë' e tyre.

Kujtojmë se piranjat janë peshq mishngrënës me dhëmbë të mprehta që mund të heqin mishin nga një kufomë brenda pak minutash.

 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento

Komente

 • undheti: 09/06/2019 19:03

  o kimi...po kemi ne ca per te hedhur ne ate pishin...lulin...monen...berishen..saliun....e shum e shum te tjer...frika esht se jan kaq shum sa dhe piranjat do thon...ik mo boll se na çat menderen .

  Përgjigju
 • Hinglateri: 09/06/2019 16:25

  Aty duhet hedhur Berisha &CO

  Përgjigju
  • shkencetari: 09/06/2019 18:27

   largqofte.do na semuren peshqit me kshu ngordhesirash.duhet vetem mish i fresket jo kerma×

Lajmi i fundit

John

Shokohet sërish Amerika! Del VIDEO e një tjetër afrikano-amerikani të vrarë nga policia