Humb kontrollin e Ferrarit dhe del nga rruga, aksidentohet për vdekje 53-vjeçari në Vlorë

Pamje nga vendngjarja

Pamje nga vendngjarja

Një 53-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti Levan-Vlorë.

Viktima është identifikuar si Dritan Shena banues në Shkodër, ndërsa mësohet se ai humbi kontrollin e automjetit tip Ferrari, duke dalë nga rruga. Përplasja rezultoi fatale për 53-vjeçarin.

. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj dalje nga rruga.

J.GJ.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kë mendoni se do të favorizojë votimi i emigrantëve në zgjedhjet e ardhshme?×

Lajmi i fundit

John

Mikrofinanca, shpëtim për ata që nuk kanë?