Humbën jetën në një aksident në Shkodër, fotot e fundit e çiftit polak pak para aksidentit tragjik

Humbën jetën në një aksident në Shkodër, fotot e fundit e çiftit polak pak para aksidentit tragjik

Waldemar MakoWski dhe Marta MakoWska

Waldemar MakoWski, 45-vjeç, dhe Marta MakoWska 42 vjeçare, turistë polakë, humbën jetën mesditën e sotme në një aksident tragjik në Kryebushat të Shkodrës. Report Tv ka siguruar foto të dy turistëve, të cilët postimin e fundit në rrjetet sociale e kishin në Malin e Zi.

1651848630_shkoder.jpg

Foto e fundit e çfitit polak në Malin e Zi


Lajmi kryesor:

2 turistë polakë humbin jetën në Shkodër, po udhëtonin me motor dhe u përplasen me një automjet! Shoqërohet drejtuesi i Golfit, dyshohet se u preu rrugën (VIDEO)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Thirrjet për kursimin e energjisë elektrike, mendoni se zbusin pasojat e krizës energjetike?×

Lajmi i fundit

Ja kush është autori 24-vjeçar i vrasjes në Sarandë (FOTO)

Ja kush është autori 24-vjeçar i vrasjes në Sarandë (FOTO)