Humbën jetën nga ‘shpërthimi’ i zjarrit, nxirren trupat e dy fëmijëve nga shtëpia në Gjakovë

Rrëqethëse janë pamjet e nxjerrjes së trupave të dy fëmijëve që humbën jetën nga “shpërthimi” i zjarrit mëngjesin e sotëm në Gjakovë.

Banorët e zonës janë të tronditur nga kjo tragjedi që i mori jetën dy të miturve dhe la të lënduar 3 të tjerë.


Lajmi kryesor:

Tragjike në Gjakovë/ Shtëpia 'përpihet' nga flakët, humbin jetën 2 fëmijë të mitur, lëndohen 3 të tjerë


J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Ndarja nga jeta e Bujar Nishanit, reagon Presidenti Meta: Kontributi i tij për Shqipërinë dhe demokracinë do të kujtohet përherë me respekt