Humbi jetën pasi ra nga anija e ankoruar në Vlorë, 25-vjeçarje dyshohet se ishte italiane! Kishte fraktura në kokë

25-vjeçarja që humbi jetën ditën e sotme në spitalin e Vlorës, pasi ra nga një anije e ankoruar në tentativë për të zbritur nga ajo edhe nuk është identifikuar, por mendohet se vajza mund të ketë shtetësi italiane. Ende nuk dihet nëse ajo ka qenë e shoqëruar apo vetëm, por sipas mjekëve e reja kishte disa fraktura në kokë dhe probleme me frymëmarrjen, këto mendohet se janë shkaktuar nga përplasje e kokë kur ka rënë nga anija dhe sasia e ujit që ka pirë.

Aktualisht hetuesit vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.


Lajmi kryesor:

Vlorë, 25-vjeçarja rrëzohet nga anija turistike e ankoruar pranë portit, ndërron jetë në spital! Kishte fraktura në kokë, dyshohet se ishte e dehur! Arrestohet punonjësi


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Përfundon blloku i dytë i banesave në Kavajë, Rama: Për të mos lënë vetëm as edhe një familje