Humbi kontrollin dhe u përmbys në një vaskë peshku, ndërron jetë 50-vjeçari në Roskovec

 Humbi kontrollin dhe u përmbys në një vaskë peshku, ndërron jetë 50-vjeçari në Roskovec

Foto ilustruese

FIER- Një aksident i rëndë është regjistruar gjatë paradites së sotme në Fier, ku ka humbur jetën një 50-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur "Vaskat e peshkut" Roskovec, ku Y. P. duke drejtuar mjetin tip motorrkorrëse, është përmbysur në një nga vaskat e peshkut dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

Samiti i Ukrainës në Tiranë, Rama e Zelensky në konferencë

Samiti i Ukrainës në Tiranë, Rama e Zelensky në konferencë