Humbi të afërmit në tërmetin para 2 viteve, artistja ndan dhimbjen e thellë në postimin e saj

Tërmeti tragjik dy vite më parë më 26 nëntor 2019 i cili u mori jetën 51 viktimave 7 prej tyre të afërm të këngëtares dhe moderatores së njohur Evi Reci ka emocionuar artisten. Në një postim në rrjetin social Instagram Reci ka përkujtuar ngjarjen e hidhur përmes një fotoje nga fëmijëria të shoqëruar me një shkrim prekës.

‘Koha ikën, ikin dhe njerëzit në mënyrë të padrejtë. Në këtë ditë mendimet dhe lutjet e mia do të jenë përgjithmonë për Kristin, Axha, Edin, Klausin, Lolën, Dienën, Esielën dhe Rozën. Më keni munguar pafund. Jeta është e çmuar.’, shkruan Evi Reci.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush fiton më shumë bashki në zgjedhjet e pjesshme vendore Basha apo Berisha?×

Lajmi i fundit

John

Përplasja me policinë te 5 Maji, 4 në hetim, mes tyre dhe subjekti i OFL-së, Elson Marku që kërcënoi Veliajn