Humbja me Italinë, tifozët e Kombëtares lënë stadiumin të zhgënjyer

 
Humbja 2-1 me Italinë në Euro 2024 ka zhgënjyer tifozët e Kombëtares. Pas ndeshjes ata janë larguar të zhgënjyer nga stadiumi në Dortmund, teksa për më shumë se 90 minuta mbështetën ekipin.

Vlen për t'u theksuar se prej dy ditësh kuqezinjtë "pushtuan" Dortmundin dhe afro 50 mijë shqiptarë ishin këtë mbrëmje në stadium.

 


Lajmi kryesor:

Euro 2024/ Goli dhe rekordi i Bajramit s'mjaftojnë, Italia përmbys 2-1 Shqipërinë! Dortmundi vishet kuqezi


S.DH/E.B/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në Himarë/ Duka: Të dy kandidatët janë mall importi! Shërbimi grek i pranishëm? Suli ironizon: Kanë ardhur dhe pushtuesit turk

Zgjedhjet në Himarë/ Duka: Të dy kandidatët janë mall importi! Shërbimi grek i pranishëm? Suli ironizon: Kanë ardhur dhe pushtuesit turk