Humbja me penallti kundër Kroacisë, Danimarkën e eliminoi nga Botërori një arbëresh

Ledi Shamku

Ledi Shamku ish-deputetja e Ps ka bërë ironi me humbjen e danezëve ndaj kroatëve. Ajo shprehet se portieri Daniel Subasic që priti penalltitë është arbëresh.

'E dashtun Danimarkë, ai që t’I priti penalltitë sot e të çoi te shpaija, portiere Daniel Subasic,është arbnesh I Zarës. E kshu rruga e kthimit ec e ec, kadalë e kadalë,menoje dhe iher at punën e negociatave po mujte'- ka shkruar ajo me ironi meqenëse Danimarka, Hollanda dhe Franca e kanë shtyrë hapjen e negociatave për Shqipërinë.

 

  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

’Pa Gjurmë’/ Zhdukja e Bleona Matës reagon nëna e Begzim Isës: Vajzën nuk e rrëmbeu im bir, por gjejeni…