Humoristi vlonjat parodi në italisht për virusin: Të gjithë në shtëpi

Një nga parodistët e Vlorës, Afrim Agalliu, kësaj here këndon një parodi në italisht, “Të gjithë në shtëpi” përmes së cilës bën edhe apel qytetarëve, që të rezistojnë deri në kapërcimin e situatës


Lajmi kryesor:

Kineastja sjell vargjet për “Fatin e qytetarit të botës”, Imami: Pasaportat më të forta në botë, të pasigurta!


v.d./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet e 25 prillit, Koalicioni me LSI-në e ndihmon apo e dëmton Partinë Demokratike?×

Lajmi i fundit

John

Enigmat e koalicionit 'fantazëm' PD-LSI, një krahasim me paktet e 2009 dhe 2013