I bë atentat me eksploziv sapo doli nga garazhi, atentati dyshohet për prishje të pazareve të drogës

I bë atentat me eksploziv sapo doli nga garazhi, atentati dyshohet për prishje të pazareve të drogës

Një 33-vjeçar ka mbetur i plagosur ditën e sotme në Lungomare të Vlorës, pasi tentuan që ta vrasin  duke i bërë atentat sapo doli nga garazhi ku parkoi makinën. Burime për Report Tv nga policia e Vlorës bëjnë me dije se një nga pistat e hetimit ku po hetohet atentati është ajo e prishjes së pazareve.


Lajmi kryesor:

Atentat për herë të dytë 33-vjeçarit në Lungomare të Vlorës! Tritoli iu vendos në hyrje të garazhit, i riu sillet te Trauma! Dyshohet për prishje të pazareve të drogës! 6 të shoqëruar


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Zyrtari ukrainas: Fëmijët ukrainas rrëmbehen dhe dërgohen në Rusi për edukim patriotik

Zyrtari ukrainas: Fëmijët ukrainas rrëmbehen dhe dërgohen në Rusi për edukim patriotik