I bëri pritë në hyrje të pallatit dhe i mori me forcë nga qafa varësen e floririt, kapet durrsaku

DURRËS-Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi në hyrje të pallatit i mori me forcë nga qafa një varëse floriri një 51-vjeçareje.

I arrestuari është J.V. 41 vjeç, banues në Durrës. Dje në lagjen nr. 16, Durrës  në hyrje të pallatit, ai i mori varësen e floririt  nga qafa M.Xh. 51 vjeçe.

Ai u arrestua pas kallëzimit të 51-vjeçares.

d.ba./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Anëtarësia përzgjedh kandidatët për deputet, a mendoni se procesi i nisur në PD do jetë efikas?

Komento

Komente

 • Iris: 01/06/2020 01:40

  Keta hajdute me siguri I shesin vareset ne ndonje argjendari.Ne U.S.A.nuk mund te sheses asgje prej floriri pa patur ID qe ta regjistrojne kur ben tranzaksionin,nuk e di ne se ne Shqiperi veprohet keshtu, por n. q.s jo,do ishte mire te fillohej qe te kapen hajdutet.

  Përgjigju
 • I demtuari nga vjedhjet: 31/05/2020 13:53

  Ha ha ha ha POLICIJA DURRES KA KALLZIME PER HAJDUTERIT E SHTEPIJAVE PAS TERMETIT DHE POLICIJA NUK RREAGON FARE PSE SEPSE HAJDUTERIT JANE MILITANTE TE PS

  Përgjigju
 • Sylejmëni: 31/05/2020 11:54

  Lezh-Durres-Kavaje-Fier dhe Vlore, jo Lushnje, mbushur me hajdute!

  Përgjigju
  • Mori: 31/05/2020 19:08

   Harrove Tepelenen×

Lajmi i fundit

John

Pogradec/9-vjeçarja dy ditë e pa ushqyer, pediatri: Aktualisht është në gjendje të mirë, asnjë familjar nuk është interesuar