I bie të fikët protestueses, u shtir si motra e Klodjan Rashës! Qytetarët i japin ndihmën e parë

1607536087_WhatsAppImage20201209at18.45.34.jpeg

I bie të fikët protestueses, e cila u hoq në protestë se ishte motra e Klodjan Rashës! Kanë qenë protestuesit ato që i kanë dhënë ndihmën e parë. Ajo u shpreh se ka ardhur nga Italia për ceremoninë mortore të vëllait të saj, teksa në një intervistë për Report Tv më pas tha se kishte marrë pjesë në protestë për të kërkuar drejtësi.


Lajmi kryesor:

Mbi 4 orë protestë te Ministria e Brendshme e Kryeministria! U vihet flaka pemëve të Krishtlindjeve, sulmohen institucionet dhe shkatërrohen zbukurimet! Disa qytetarë marshim paqësor gjatë orës policore


B.K./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

Po, Rama është lideri Ballkanit