'I braktisur në një parcelë me pemë'/ Report Tv sjell pamje me dron: Ja ku u gjet motori që autori përdori në atentatin ndaj shefit të Policisë

Report Tv sjell video me dron nga vendi ku u gjet motori që Ilirjan Hasanaj përdori në atentatin ndaj shefit të Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe, Mentor Hasanaj.  Siç mund të shihet në pamje, motori është braktisur në një parcelë me pemë në vendin e quajtur Livadhe, pak metra pas atentatit.

1602489875_hasanajmotorr.jpg

Motori që përdori autori në atentatin ndaj shefit të Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe


Lajmi kryesor:

1 plumb në kokë dhe 2 në trup/ Foto ekskluzive të shefit të policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe në spital, kalon rrezikun për jetën! Gruaja i rri te koka! Në kërkim 19-vjeçari, djali i ish- policit!


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Iliri rrëfen ëndrrën e pazakontë me bashkëshorten dhe dëshirën për t’u bërë baba