I ngacmoi dhe dhunoi vajzën, babai hakmerret dhe merr peng 18-vjeçarin në Elbasan

I ngacmoi dhe dhunoi vajzën, babai hakmerret dhe merr peng 18-vjeçarin në Elbasan

TIRANE-Një 18-vjeçar nga Elbasani është arrestuar, pasi përndoqi dhe dhunoi një vajzë të mitur 14-vjeçe. I arrestuari është Luka Haxhiu.

Ndërkohë që i ati i vajzës së bashku me dy persona të tjerë janë hakmarrë ndaj 18-vjeçarit duke e dhunuar dhe marrë peng për disa orë duke e futur në një makinë.

I ati i vajzës A.K. 49 vjeç është arrestuar, ndërsa në kërkim janë dy bashkëpunëtorët e tij, G. Sh. 46 vjeç dhe O. Kushi 20 vjeç, banues në Elbasan.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ilir: 19/08/2020 23:51

  Po pse vetem kaq mor burre?! I lumte dora babit! Keshilli bashkiak ta dekoroje! Shefi i krimeve te jape doreheqjen pasi nuk reagoi ne kohe per ngacmimin qe i eshte bere vajzes. Ai legeni te tridhet ne publik!

  Përgjigju
 • lina: 19/08/2020 17:05

  Ketu eshte faji i policise qe nuk i vlereson si duhet keto ngjarje.

  Përgjigju
 • Shaban: 19/08/2020 16:35

  i ban burri 2 dite burg per femiun e vet. Dhe ai laskari ve mend edhe shoket e tij do e mendojne 2 here por edhe vajza te shohi se ka veprim por dhe reagim.

  Përgjigju
 • A...Zh: 19/08/2020 16:08

  Nuk i dime detajet, por duket i jati i vajzes eshte gjendur ne nje situate te veshtire. Mire qe i riu ja ka hedhur me kaq, por t'i vere gishtin kokes se nuk do kete rast te dyte me kete perfundim.

  Përgjigju
 • Trgfde: 19/08/2020 14:41

  nese ka dasht vet vajza, edhe pse 14 ske cka ban. 14 e re po e din a i kruhet apo jo. Nese e ka ngacmu me zor, qeni nanen

  Përgjigju
 • Baba vete: 19/08/2020 14:26

  Pak ka bere babai. Nuk do cuditesha po ta kishte tredhur. Lirojeni.

  Përgjigju
 • LORA: 19/08/2020 13:01

  Per mua ndalimi i Babait te minorenes eshte i padrejte.Ai ka bere detyren e atit mbrojtes te femijes se tij. Po te ishte usta tamam e bente peshk bastardin dhe e hudhte pa zhurme e shenje ne plehra,bash atje ku e ka vendin.

  Përgjigju
 • amo: 19/08/2020 12:20

  Atë djalin e paskan mbajt pak...Atë asht dashtë me e lidh në një karrige..me marrë një gërshërë hardhijash dhe me ja kēput kumbullat..kodoshi i mutit..

  Përgjigju
 • Lomi: 19/08/2020 12:10

  Po nuk thoni shyqyr qe nuk i ka fut naj karrikatore kallashi por vetem sa e ka rraf, e ka eduku keshtu nuk bon mo gabim, po lirojeni mor baben e vajzes se oshte tyrp me e arrestu fimine e vet ka mbrojt.

  Përgjigju
 • Trump: 19/08/2020 11:24

  Bravo babit, sepse ne mungese te shtetit, i ka dale zot vajzes kunder nje pedofili.

  Përgjigju
  • Rupiçupi: 20/08/2020 21:55

   Babi jo vetëm peng po ti fuste dhe nje hu....te zeri mënd pedofili! Ta linte sakat me mirë. Na qënka dhe djal i mirë pale...i pafajshëm. Ti je kafshë vetë se e ke kushuri. Te qifsha Lukën dhe babin e Lukes

  • ELBASAN: 20/08/2020 11:45

   jeni te gjithe kafshe e injorante pa e ditur te verteten paragjykoni nje 18 vjecar te pa fajshem nuk e njihni por nuk ka djal me te urte se LUKA POR DREJTESIA DO DALI TURP TE KENI

 • Krimineli: 19/08/2020 11:23

  Shum mir ja ka bo te mori msim 18vjecari buzqumesht tu ngacmu femije 14vjece.. nuk duhet te arrestohet i ati vajez se nuk ka bo asigjo te keqe thjsht i ka dhon i msim te vogel mqs shteti sja ka dhon por e ka liru.

  Përgjigju
 • Vlore: 19/08/2020 11:03

  Elbasan Kavaje Rrogozhine Peqin nje surrat

  Përgjigju
  • Vlorro vej horraaa: 19/08/2020 13:15

   Motrat tuaja kapni ju jo thjesht kusherirat...qytet i eger me egersira e manjake ku akoma vajzat dalin ne lokal vec e djemte vec...injorance pa limit

  • N rrufsh lesht: 19/08/2020 12:28

   Ndersa ju te vlores kapni kusherirat e juaja nk mereni me te tjeret

 • altini: 19/08/2020 10:56

  pse duhet te arrstohet babai i vaizes?nqs ai mut 18 vjecari ka dhunuar vajzen e tij minimumi qe mund ti beje ti japi nje dru te mire atij qe mos ti shkoje mendja te ngacmoje me asnje....

  Përgjigju
 • I drejti: 19/08/2020 10:46

  Ky paska qen njeri I mir. Vec e paska marr peng. Un do I kisha fut karramelen në trust te kokes Qe te rri te rrehat per gjith jeten! Cjan keto meshkuj mostra keshtu , e thojn Pse bohen vrasjet . Baba I duhet te lihet I lir orgjentisht dhe ato te tjeret qejan në kerkim nuk kan faj.

  Përgjigju
 • Tutu: 19/08/2020 10:43

  Ta kishin tredhur do kishin bere mire...

  Përgjigju
  • Anton Perbiba: 22/08/2020 08:20

   Te lirohet urgjent i ati se ai beri detyren,se e ka bere nga halli,kurse ate laperin te kene ta perdhunojne ne burg mire do ishte

 • Sondazhi i ditës:

  Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

Një shqiptare si Mira Murati nuk lind nga asgjë dhe një dëshirë për 2024!

Një shqiptare si Mira Murati nuk lind nga asgjë dhe një dëshirë për 2024!