'I fikëm qirinjtë bashkë 51vs15', Kryemadhi publikon momente të gëzueshme nga ditëlindja e Metës

Në familjen Meta sot është ditë gëzimi, dhe kjo pasi kreu i shtetit feston 51-vjetorin e tij të lindjes.

Pavarësisht situatës jo normale ku ndodhemi, për shkak të koronavirusit, bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi ka emocionuar përmes publikimit të disa momenteve nga gëzimi familjar, ku gjithë familja së bashku fikin qirinjtë e tortës.

“Nuk mund të mbyllej ndryshe kjo ditë. I fikëm qirinjtë bashkë 51vs15”, shkruan Kryemadhi krahas fotos.

Më herët ka qenë pikërisht vajza e vogël e çiftit Kryemadhi-Meta që ka zgjedhur disa fjalë të ëmbëla për ti uruar të atit gëzuar ditëlindjen.

“Gëzuar ditëlindjen babi. Çfarëdo që të ndodhë, unë do të jem gjithmonë fansja jote numër 1”, shkruan Era Meta në profilin e saj në ‘Instagram’

Kujtojmë që çifti Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta janë prindër të tre fëmijëve, Borës, Erës dhe Besarit.

1/3
/G.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Me lista të hapura dhe pa koalicione, a është kjo mënyra që doni të votoni?

Komento

Komente

 • Kaka: 26/03/2020 14:06

  Ju pshurrshe o cift hajdutesh

  Përgjigju
 • kasem dorraci: 25/03/2020 19:10

  Edhe 100 Ilir

  Përgjigju
 • Tomorri Berat: 25/03/2020 14:26

  Vitin tjeter qiri mbi qivur

  Përgjigju
 • Tan: 25/03/2020 14:22

  U shofte rraca Meta Monik

  Përgjigju
 • FATMIRI: 25/03/2020 13:25

  MOS U GEDHIFSHI TE DY MBASE ESHTE DITLINDJE E FUNDIT

  Përgjigju
 • Toni Tirane: 25/03/2020 13:07

  Ju ndezcin qirinjte te varri te dyve. Ju shplafte Korona

  Përgjigju
 • Meshire per Laviren: 25/03/2020 12:50

  Per kete familje nuk ka buke haje vec hidhra e ullinj lutemi beni sevap nuk ka as buke per femijet

  Përgjigju
 • Ilir: 25/03/2020 12:47

  Familja Adam's, po feston pervjetorin e fundit bashke. Kushedi kur do te dale dhe... A do te Dale Ali babai nga karantina e gjate qe e pret?!

  Përgjigju
 • Zoti Ju Marte te gjithve ne Parajse ..: 25/03/2020 12:03

  Me Lutjet e Popullit nga vuatjet ,, Ju lutemi Zotit sa me shpejte ne Qiell sic jeni ,,atje larte ta Festoni perseri 15,, Hamin Ho Zote nje ore e me pare..

  Përgjigju
 • Erik: 25/03/2020 11:12

  Ma keputet shpirtin me ate torte te lodhur dhe hudhrat dhe ullinjte ne tavoline. Per nga mendja as 15 vjeç nuk i jap presidentit, e keni mbajt me hater.

  Përgjigju
 • Cubel breca: 25/03/2020 05:10

  Ishin ne merak te madh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Përgjigju
 • Tuti: 25/03/2020 04:29

  Na emocionuat pa mase... u shofte rraca juaj qe e telendiset kete popull dhe e rropet kete vend ...30 vjet vetem hajduteri qe na e shtroni ne tryeze demokraci...

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Duhanpirësit të rrezikuar nga Covid - Më shumë se 1 milionë njerëz heqin dorë nga cigarja në Mbretërinë e Bashkuar