I fiksuar pas reperit shqiptar, futbollisti i njohur ndërkombëtar 'çmend' mijëra ndjekës

I fiksuar pas reperit shqiptar, futbollisti i njohur ndërkombëtar 'çmend' mijëra ndjekës

Futbollisti Alex Oxlade Chamberlain

Shumë ngë këngëtarët me orgjinë shqiptare po bëjnë goxha bujë në të gjithë botën me këngët e tyre. Një prej tyre është edhe Gashi i cili edhe pse është zhvendosur prej shumë vitesh jashtë nuk e harron origjinën e tij.

Ditën e sotme ka qenë futbollisti i njohur i Liverpool, Alex Oxlade Chamberlain i cili ka publikuar një video në Instastory teksa tregon se sa i fiksuar është me këngën “Creep on me”, e lancuar nga Gashi në bashkëpunim me reperin e njohur ndërkombëtar French Montana.

 Ai shihet teksa bën xhiro me makinë duke dëgjuar këtë lëngë, dhe me siguri reperi shqiptar do të jetë ndjerë mjaft krenar për këtë.

Foto e shkëputur nga videoja e publikuar nga Alex Oxlade Chamberlain

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Vedat Muriqi s'ka të ndalur, shënon sërish në La Liga dhe vendos rekord

VIDEO/ Vedat Muriqi s'ka të ndalur, shënon sërish në La Liga dhe vendos rekord