I iku policisë dhe braktisi mjetin me emigrantët në Gjirokastër, arrestohet DJ Cherry! Ishte në kërkim prej 4 muajsh

I iku policisë dhe braktisi mjetin me emigrantët në Gjirokastër, arrestohet DJ Cherry! Ishte në kërkim prej 4 muajsh

'DJ CHERRY'

GJIROKASTËR- DJ Cherry, i njohur nga emisioni ‘Zonë e Lirë’ ka rënë në prangat e policisë së Gjirokastrës pasi transportonte kundrejt fitimit emigrantë për kalimin e paligjshëm të kufirit.

38-vjeçari Ardian Kola më datë 19.06.2022, në vendin e quajtur "Ura e Lumit", nuk i është bindur urdhrit të punonjësve të Policisë për të ndaluar automjetin, por ka vazhduar lëvizjen me shpejtësi dhe më pas ka braktisur automjetin me të cilin  po transportonte 5 emigrantë të paligjshëm nga vendet MENA, në drejtim të Tiranës.  

38-vjeçari ishte në kërkim nga policia e Gjirokastrës që prej katër muajsh. Kola nuk iu bind urdhërit të policisë duke e braktisur më vonë makinën në fshatin Mashkullorë.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Cani: 28/09/2022 17:01

  Dj Cerri tashme nderkombtarizuar po cerr mo ca pret me braktis makinen

  Përgjigju
  • Lushka: 29/09/2022 00:04

   Ore ka ndonjeri ndonje kontakt emigrantesh ta bejme edhe ne te tjeret deri sa Po e Ben ai qe merr 2000 euro e kusur ne muaj edhe si del rroga ta bejme me qe mezor shtyjme fundin e muajit...

 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto