I infektuar me COVID, shërohet deputeti Andi Përmeti

Deputeti Andi Përmeti

1607021070_1601630888andipermetiu.jpg

Deputeti Andi Përmeti ka fituar betejën me koronavirusin. Lajmin e bën të ditur kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit këtë të enjte (3 dhjetor).

“Kolegu ynë Andi Përmeti e fitoi betejën e COVID-19”, tha ai.

Deputeti është infektuar disa javë më parë dhe nuk e ka kaluar në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ai u dërgua për kurim në Turqi ku duket se pas trajtimit arrit të fitojë betejën me COVID.


Lajmi kryesor:

13 viktima nga COVID dhe 782 raste të reja për 24 orë! 480 pacientë në spitale, humb betejën mjeku, 37-vjeçari në Elbasan e polici në Dibër! Pozitiv avokati i Shullazit


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    LSI prezanton programin elektoral të njëjtë me atë të vitit 2009 kur erdhi në pushtet. Ju krijon besim realizimi i tij?×

Lajmi i fundit

John

Momentumi i Albin Kurtit