POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

I kërkoi një puthje, Princi William refuzon aktoren e njohur

Princi William

Aktorja e njohur britanikë u nderua ditën e kaluar nga British Empire në Buckingham Palace me çmimin Dame Commander nga.  Emma Thompson do të takonte Princin Williams, për të marrë çmimin. Dhe pikërisht në këtë moment aktorja i ka kërkuar një puthje atij, shkruan BBC America.

“E dua princ William. E njoh që kur ishte i vogël dhe teksa po i buzëqeshnim njëri-tjetrit e pyeta: Unë nuk mund të të puth, mundem? Dhe ai më tha: Jo, mos. Kjo ditë nuk është për mua është për ty”, -është shprehur Emma Thompson.

59-vjecarja u komentua shumë për faktin që theu protokollin mbretëror duke u shfaqur me atlete sportive në takimin zyrtar.

Aktorja Emma Thompson gjatë takimit zyrtar me Princin William 

fl.mi.
Komento