I mbushur në çdo cep, atmosfera në Sheshin ‘Skënderbej’ është e jashtëzakonshme

 

Atmosfera në Sheshin ‘Skënderbej’ është e jashtëzakonshme. Pamjet të siguruara nga Report Tv  tregojnë mijëra tifozë të mbledhur për të parë ndeshjen, të veshura me ngjyrat e ekipeve të tyre.


Lajmi kryesor:

Conference League/ Tirana shkëlqen, ditë feste dhe zero incidente serioze gjithë ditën! Valle dhe muzikë në rrugët e kryeqytetit! Mijëra tifozë shijuan finalen e parë evropiane në Shqipëri (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Aksident në Vorë, makina kthehet përmbys në mes të rrugës (VIDEO)

Aksident në Vorë, makina kthehet përmbys në mes të rrugës (VIDEO)