I moshuari gjuan me armë, policia me mburoje anti-plumb

Policia dhe Forcat RENEA përdorën mburoje anti-plumbi për t'u ruajtur nga të shtënat me armë që bënte gjatë gjithë kohës 71-vjeçari Lefter Zhidru, i cili në fund u ekzekutua nga policia.

Mburoja anti-plumbi e përdorur nga policia


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Numër i lartë të infektuarish me COVID, a duhet të ketë masa të tjera shtrënguese perveç maskës?×

Lajmi i fundit

John

Çështja e Detit, Mitsotakis flet në parlament: Kemi një marrëveshje me Shqipërinë për të referuar çështjen e Zonës Ekskluzive në Hagë