I njihni? Këta fëmijë sot janë dy nga emrat më të famshëm në vend (FOTO)

Ata sot janë dy nga emrat më të dashur të ekranit. Bëhet fjalë për Beatrix Ramosajn dhe për Alban Ramosaj. Motër e vëlla kanë treguar se kanë një marrëdhënie shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Për 25-vjetorin e Beatrix Ramosajt, vëllai i saj Albani nxori nga arkivat fotot më të bukura të fëmijërisë së tyre dhe i ndau me të gjithë, së bashku me një urim për të motrën.

Vështire të dallohen nga fotot se këta fëmijë shumë vite më parë, janë pikërisht Albani dhe Beatrix. 

1/5
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Minatori u asfiksua nga rrjedhja e gazit në Bulqizë, QSUT: Është shtruar në Reanimacion