Monika Lubonja: Kam aktruar kur isha në BBV

Monika Lubonja: Kam aktruar kur isha në BBV

Monika Lubonja

Aktorja e njohur Monika Lubonja, e cila kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes, sidomos pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother Vip” ka bërë disa deklarata lidhur me kohën kur ajo ishte në këtë spektakël.

E ftuar në emisionin “N’Zoom”, Monika tha se kur ishte pjesë e BBV ka aktruar dhe ka luajtur personazhin e saj si të gjithë të tjerët.

“Atje ishte një lojë, ata këtë nuk kuptonin, Monika në fund fare ishte një aktore dhe po luaja një personazh timin. Ne ishim të gjithë personazhe aty, secili nga do lunate, të gjithë ishim aktorë”,  u shpreh aktorja.

Aktorja u pyet po ashtu lidhur dhe me këngëtaren Beatrix Ramosja, e cila ishte po ashtu pjesëmarrëse në atë spektakël, dhe që u komentua për shkak të raportit të saj me Donald Veshaj.

 “Gabimi është shumë i bukur të ndodhi. Nesër pasnesër Trixa do jetë dhjetëfish më e fortë, më e përgatitur për djalin që i takon të ketë në krah.  Në fund nuk jam as unë as publiku asnjë njeri të gjykojmë një dashuri. Ndodhin të papritura, kështu që nuk mund të jap dot mendim. Ajo çfarë di të them është që kam bindjen që Trixa do gjejë njeriun e duhur”, tha aktorja në emisionin “N’Zoom”.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut