I publikuan sikur ka dhënë një intervistë për median në Kosovë, Rama e përgënjeshtron: Gomarllëqe dixhitale, ky është nivel i ri i maskarallëkut mediatik

I publikuan sikur ka dhënë një intervistë për median në Kosovë, Rama e përgënjeshtron: Gomarllëqe dixhitale, ky është nivel i ri i maskarallëkut mediatik

Kryeministri Edi Rama është shprehur mjaft i revoltuar në një lidhje me një artikull të botuar në një media kosovare Bota Sot, ku shprehet se ai nuk ka dhënë asnjë lloj interviste të tillë. Bota Sot ka publikuar një interviste që pretendon se është bërë me kryeministrin Edi Rama, por vetë kryeministri ka reaguar duke e mohuar një gjë të tillë dhe duke e quajtur si nivel i ri i maskarallëkut mediatik.

Kryeministri Rama e ka cilësuar një fake news këtë intervistë, ndërsa thekson se këto janë gënjeshtra që bëhen në kohë pandemie dhe gomarllëqe dixhitale.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Veliu: 07/03/2021 21:52

  Mire qe e pergenjeshteon po pse perdor fjale te ulta. Apo nga ai nivel ske ca pret me teper???

  Përgjigju
 • dibran: 07/03/2021 19:52

  ..... Nuk ka mal pa derra !!!!!! Keto qe shkruajne ne "Bota sot", sikur kane marre nje interviste nga Edi Rama, jane ata derrrrrrat qe gjithe diten gerrmojne neper halete e fshatit se ndoshta gjejne ndonje krimb -haleje per tu ushqyer!!!! Pasi e gjejne u uroj: JU BEFTE MIRE!!! Ato krimba jane ushqimi i tyre!!!

  Përgjigju
 • FATMIRI: 07/03/2021 19:15

  EDINTE ENVERI ÇFAR MUTI ISHIN KETA PRANDAJ I ANEKSOI KETA THON NEN GJUHE RROFT SEEBIA POSHT SHQIPERIA ME RRAC E QELBUR SKA

  Përgjigju
 • Kistra: 07/03/2021 16:57

  Gazeta Bota Sot ne Kosove, eshte media shqiptare me e qelbur dhe e ndyre! Ne kete kazan sajesat, shpifjet, improvizimet kunder Shqiperise e Edi Eames nuk njohin limite. Ketu kontribojne fytyrat me te poshtra te gazetarise shqiptare ne rajon. Mllefi ndaj vendit tone eshte shume i madh krahasuar edhe me vet Serbine. S'ka si te jete ndryshe kur bashkepuntor i kesaj nevojtore eshte edhe nje si hasjani yne Enver Bytyci!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Varësia e Perëndimit nga lënda djegëse bërthamore ruse

Varësia e Perëndimit nga lënda djegëse bërthamore ruse