I riu ‘masakron’ Berishën në takimin me Bashën: Absurde të flasim për të, se do as Tropoja! Në Shkodër e mundi Luiz Ejlli

 

Në takimin me të rinjtë në Shkodër, Basha u ndesh edhe me mbështetës të cilët jo vetëm që nuk e donin Berishën, por e kritikonin nga ana politike. Një i ri nga Malësia e Madhe e ka cilësuar absurde të flitet ende për të në politikë, madje sipas tij humbja në Shkodër është e ulët.

“Më duket absurde të flasësh për Berishën. Kur se do vendi i vetë Tropoja... Ka fituar Shkdorën gjithmonë dhe s’ka bërë asgjë. Benet Beci fitoi me Luiz Ejllin që më duket një lojtar servil, njëherë përmendi Berishën pastaj Benetin i bie të jetë një lojë shah mat. Vazhdo mos u tërhiq edhe suksese.”- tha i riu.  


Lajmi kryesor:

Basha sfidon Berishën në Shkodër: Ai s’reflektoi, 14 maji është prova! Mban peng opozitën për interesa personale! Thirrje të rinjve për protesta


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Sky Shield: Mbrojtje ajrore për Europën

Sky Shield: Mbrojtje ajrore për Europën