Në kërkim ndërkombëtar për përfshirje në grup kriminal në Francë, arrestohet 44-vjeçari në Morinë

KUKËS- Një 44-vjeçar është vënë në pranga në Morinë pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Paris. 44-vjeçari Bekim Rexhepaj është i dënuar me burg në Francë, për veprat penale "Vjedhja me dhunë" dhe "Grup i strukturuar kriminal". 

Pas përpunimit dhe verifikimit të të dhënave të tij në sistem u bë arrestimi.

44 vjeçari është identifikuar me inicialet B. R., banues në Doberçan, Kosovë. 

SI.E./J.SH./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë:×

Lajmi i fundit

John

FSHF nuk ndal skandalet, fton në asamblenë e Gjirokastrës ish-përfaqësuesin e PD: Stadiumi i mbyllur, por zgjedhjet i zhvillojmë brenda 24 orëve