I plas një fishek duke punuar tokën, plagoset 33 vjeçari në Sarandë

I plas një fishek duke punuar tokën, plagoset 33 vjeçari në Sarandë

Një 33 vjeçar nga Delvina është plagosur duke punuar tokën pasi i ka plasur papritur një fishek. Si pasojë e shpërthimit, Hekuran Murtaj është dëmtuar në pjesën e krahut ndaj është dërguar për mjekim në spitalin e Sarandës. 

"Rreth orës 14:15, në spitalin e Sarandës, është paraqitur për mjekim, shtetasi H. M., 33 vjeç, banues në Delvinë, i cili dyshohet se është dëmtuar në pjesën e krahut, si pasojë e plasjes së një fisheku, gjatë kohës që ky shtetas ka qenë duke punuar tokën e tij", njofton policia.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Xxxxxx: 20/09/2023 17:51

    Rrena...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

Irani: SHBA dhe Izraeli do të vuajnë pasojat nëse nuk ndalin luftën në Gaza

Irani: SHBA dhe Izraeli do të vuajnë pasojat nëse nuk ndalin luftën në Gaza