I shtruar prej ditësh te ‘Shefqet Ndroqi’, COVID i merr jetën 29 vjeçarit nga Librazhdi! S’kishte sëmundje shoqëruese

I shtruar prej ditësh te ‘Shefqet Ndroqi’, COVID i merr jetën 29 vjeçarit nga Librazhdi! S’kishte sëmundje shoqëruese

29 vjeçari Olsi Skura

29-vjeçari Olsi Skura nga fshati Pishkash ka ndërruar jetë ditën e sotme si pasojë e COVID.

Skura ka qenë i shtruar prej disa ditësh në spitalin Shefqet Ndroqi

Report Tv mëson se 29 vjeçari nuk kishte asnjë sëmundje shoqëruese.

Ministria e Shëndetësisë sot raportoi 538 raste të reja dhe 9 viktima nga COVID. Betejën me COVID e kanë humbur 3 qytetarë nga Tirana, 2 qytetare nga Durrësi, 2 qytetar nga Librazhdi, 1 qytetar nga Kurbini, 1 qytetar nga Lushnja, të moshave 29-84 vjeç.


Lajmi kryesor:

Ulen rastet, rritet numri i viktimave! 538 të infektuar, 9 të vdekur nga COVID! Humb betejën 29 vjeçari nga Librazhdi pa sëmundje shoqëruese


  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Balla i kthehet ashpër Zhupës: Je e paedukatë

Balla i kthehet ashpër Zhupës: Je e paedukatë