I thanë se nuk mund të lindte kurrë
fëmijë, sjell në jetë 2 vogëlushe

I thanë se nuk mund të lindte kurrë<br />fëmijë, sjell në jetë 2 vogëlushe
Nuk janë të rralla rastet kur mjekët paralajmërojnë gratë se do ta kenë të pamundur të lindin fëmijë dhe fatkeqsisht kjo rezulton e vërtetë, por ka raste që ndodh e kundërta.
 
Ky është rasti i Lytina Kaur, e cila në adoleshencë ishte diagnostifikuar me kancer deh shpresat që të lindte i kishte zero.
 
Megjithatë merkullia ndodhi, në moshën 32-vjeçare gruaja mbeti shtatzënë natyralisht dhe lindi vajzën. Kiran erdhi në jetë në shtator të vitit 2015, ndërsa vetëm dy muaj më vonë lindën edhe binjaket Kajal dhe Kavita lindur nga një nënë zëvendësuese në Indi.
 
Pasi arriti në Indi për të marrë binjaket në shtëpi nëna e re zbuloi se ishte sërish shtatzënë dhe lindi vajzën e saj të katërt.
 
Gruaja ka kaluar 17 aborte natyrale megjithatë dëshira e madhe për të pasur fëmijë i është realizuar në mënyrën më të mirë të mundshme.

latina

Redaksia Online
Al.N/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Plagosi bashkëshorten dhe më pas veten, arrestohet në spital 42-vjeçari

Plagosi bashkëshorten dhe më pas veten, arrestohet në spital 42-vjeçari