I vodhi sendet personale dhe një shumë parash stafit pedagogjik të një shkolle në Himare, arrestohet 47-vjeçari

Foto ilustruese

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Vlorë, i akuzuar për vjedhje. Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se 47-vjeçari me inicialet D.Ç., banues në Vlorë, dyshohet se ka vjedhur disa sende personale dhe një shumë parash të stafit pedagogjik të një shkolle në Himarë. 

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

‘Ethet’ për një karrige në Bundestag, sfida e një shqiptari që kandidon për CDU: Edhe pa Merkel do jemi njësoj