Identifikohet i mbyturi dje në Durrës, pushues që kishte ardhur nga Serbia

82-vjeçari i mbytur dje në plazhin e Durrësit është identifikuara nga policia si turist serb që kishte ardhur në vendin tonë për të kaluar pushimet. 82-vjeçari N.M kishte hyrë ne det për t’u larë por nuk ka mundur të dilte më prej aty. Trupi i pajetë i të moshuarit doli në breg të detit nga dallgët ditën e djeshme në orën 12:55, në lagjen nr. 13, Plazh.

“Në vijim të informacionit të dhënë ditën e djeshme për një shtetas të paidentifikuar që u mbyt duke u larë në det, rreth 12:55, në lagjen nr. 13, Plazh, Durrës, ju informojmë se pas veprimeve hetimore rezultoi se është shtetasi N. M., 82 vjeç, banues në Serbi (pushues), i cili ka humbur jetën nga shkaqe natyrale”, thuhet në njoftimin e policisë.

I.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Erë e fortë dhe det i trazuar në Radhimë, varkat e vogla dhe skafet turistike mbushen me ujë, rrezikojnë të mbyten