Identifikohet i riu që u gjet i mbytur buzë Shkumbinit

Identifikohet i riu që u gjet i mbytur buzë Shkumbinit

1618597538_1618595990cats2.jpg

Është identifikuar i riu që u gjet i mbytur buzë Shkumbinit, në fshatin Jagobin të Elbasanit. Mësohet se bëhet fjalë për 27-vjeçarin Eridjon Topi, i cili ka lindur në Elbasan por banonte në Tiranë.

 


Lajmi kryesor:

Elbasan, gjendet i mbytur një i ri në lumin Shkumbin, ishte zhdukur prej 1 muaji dhe vuante nga depresioni


  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

 Zgjedhjet në Kukës, deri në orën 12:00 votuan 19.91% e votuesve

Zgjedhjet në Kukës, deri në orën 12:00 votuan 19.91% e votuesve