'Idiotë, matufë dhe debilë/ Vasili i LSI-së sulmon ministrat e rinj të Ramës

I ftuar në '5 Pyetet nga Babaramo' Petrit Vasili ka lëshuar gojën duke ofenduar ministrat e rinj të kabinetit qeveritar, Gent Cakajn dhe Elva Margaritin. "Një idiot që shtrembëronte Naim Frashërin, apo një matufe të Kulturës, një debilitet qeveritar" tha ai.  


Lajmi kryesor:

Protesta e opozitës/ Idrizi: Duam zgjedhje të parakohshme! Vasili: Tradhtarët janë gjallesa elektorale


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan