Ilir Meta dekorohet nga presidenti i Mongolisë: E pranova me kënaqësi! Takimi ishte miqësor

Ilir Meta dekorohet nga presidenti i Mongolisë: E pranova me kënaqësi! Takimi ishte miqësor

Ilir Meta dekorohet nga Presidenti i Mongolisë

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka marrë dekoratë nga presidenti i Mongolisë, Ukhnaa Khurelsukh.

Këtë e ka bërë me dije me anë të një postimi në Facebook duke thënë se priti delegacionin e kryesuar nga Kryetari i grupit parlamentar të miqësisë Shqipëri-Mongoli, Battumur, të cilët po zhvillojnë një vizitë zyrtare në Tiranë.

“Pranova me kënaqësi dekoratën e lartë të akorduar nga Presidenti i Mongolisë, Ukhnaa Khurelsukh. Takimi ishte shumë miqësor dhe i urova një vizitë të mbarë në ditët në vijim”, shkroi Meta.

Ndërsa është kthyer në politikën aktive si kryetar i PL, Meta duket se po merr vetë dekorata por të mbahet mend si Presidenti i Republikës së Shqipërisë që ka dhënë më shumë dekorata, 276 vetëm brenda 2022.

Ilir Meta me Presidentin Khurelsukh dhe grupin parlamentar të miqësisë Shqipëri-Mongoli

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 27/11/2022 04:10

  M.O.T.I.V.A.C.I.O.N.I ????!!!!

  Përgjigju
 • O tej: 26/11/2022 22:49

  Ketij spounit mire eshte ti japesh nonje mut.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet lokale/ Bilali: Vështirësia për të marrë bashkinë e Shkodrës është stigma e gabuar e krijuar tek qytetarët që e lidhin PS-në me komunizmin

Zgjedhjet lokale/ Bilali: Vështirësia për të marrë bashkinë e Shkodrës është stigma e gabuar e krijuar tek qytetarët që e lidhin PS-në me komunizmin