Incidenti pikant i prezantueses italiane, tregon të brendshmet para të gjithëve (Video)

Incidenti pikant i prezantueses italiane, tregon të brendshmet para të gjithëve (Video)

Barbara D'urso në emsionin "Domenica Live"

Barbara D'urso njihet si një nga prezantueset ikonë të televizioneve italiane. Mirëpo ajo ka kaluar një moment të sikletshëm teksa prezantonte emisionin "Domenica Live". D’urso kishte veshur një fustan të bardhë shumë të shkurtër, dhe në një moment teksa po e rregullonte ka treguar të brendshmet para të gjithëve.

Videoja ka bërë xhiron e rrjetit. Barbara kishte të ftuar në studio Natalia Kuznetsova, e cila njihet si "Gruaja Hulk". Momentin e sikletshëm mund ta shikoni këtu. 

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Rama: BE s’ka nevojë ta hetojë por të dënojë me zë të lartë! Kosova meriton të dëgjohet nga të gjithë! Zia kombëtare për terroristët serb, karshëllëk nga Beogradi

Rama: BE s’ka nevojë ta hetojë por të dënojë me zë të lartë! Kosova meriton të dëgjohet nga të gjithë! Zia kombëtare për terroristët serb, karshëllëk nga Beogradi