Indi, vritet 16 vjeçari gjatë demostratës

Një djalë 16 vjeçar është vrarë nga policia e Srinagar në Indi, ndërsa merrte pjesë në një demostratë kundër pushtimit të Kashmir, ku prej dy ditësh po mbahet një grevë. Gjatë përplasjeve me policinë kanë mbetur të lënduar dhe tre persona të tjerë.

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Financimi rus/ Ligjet që shkeli Kryemadhi, çfarë rrezikon nga mosdeklarimi i llogarive bankare jashtë vendit