Ish presidenti u bën thirrjen ‘e sinqertë’ shqiptarëve: Mos u besoni politikanëve! Jo mor jo mos besoni as Ilir Metën

 

Ilir Meta u ka bërë thirrje qytetarëve  të mos besojnë asnjë politikan as atë vetë,

‘Unë jam këtu sepse nga lufta veç ai largohet që ka lindur tradhtar. Jam këtu për qytetarët ndershëm. Duke parë eksperiencën e politikanët këtu ti them shqiptarëve që të besojnë këta. Jo mor jo as Ilir Metën mos e besoni, besoni veten tuaj. Besoni për të ardhmen, fëmijët tuaj.’- tha Meta. 


Lajmi kryesor:

LSI bëhet 'Partia e Lirisë'! Meta në krye si nacionalist: Ia vlen të vdesësh për Shqipërinë, na rrezikohet sovraniteti dhe Kosova, do përballemi me tradhtarët


G.MO/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Borrell: BE rrit mbështetjen ushatrake dhe po përgatit angazhime afatgjata për sigurinë e Ukrainës

Borrell: BE rrit mbështetjen ushatrake dhe po përgatit angazhime afatgjata për sigurinë e Ukrainës