Ish zv/ministrja e Bashës kundër
listave: Koha për t’u shkundu

Ish zv/ministrja e Bashës kundër<br />listave: Koha për t’u shkundu
Vijojnë reagimet e forta kundër listës së Lulzim Bashës për kandidatë për deputetë në zgjedhjet e 25 qershorit.
 
E fundit për momentin që ka dalë kundër listave është edhe Edith Harxhi, ish zv/ ministre e Jashtme në kohën e PD-së dhe anëtare e Këshillit Kombëtar të PD.
 
Ma fute njëherë turp për ty, ma fute dy herë, turp për mua. Kam qenë dhe gjithmonë do jem në PD. Kauza mbetet, por vetëm kauzën … koha për t’u shkundur” shkruan ajo në Tëitter.

Ndërkohë që sot Topalli dhe Imami kërkuan mbledhjen e forumeve drejtuese të PD dhe shkarkimin e Lulzim Bashës, për shkelje të statutit në miratimin e listave të kandidatëve për deputetë pa pyetur strukturat.

Edith Harxhi
dy.b/shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Ministrja Kumbaro intervistë për ‘ITB Berlin’ panairin e turizmit: Gjithçka që ju duhet, e gjeni në Shqipëri! Destinacioni i preferuar në Ballkan

Ministrja Kumbaro intervistë për ‘ITB Berlin’ panairin e turizmit: Gjithçka që ju duhet, e gjeni në Shqipëri! Destinacioni i preferuar në Ballkan