Ish-deputetët e PD protestë tek drejtoria e policisë: Lironi protestuesit

Disa ish-deputetët të Partisë Demokratike kanë shkuar pranë Drejtorisë së Policisë ku kërkojnë lirimin e protestuesve të cilët janë ndaluar ditën e sotme pas protestës së dhunshme të opozitës përpara kryeministrisë.

Mes të shoqëruarve është dhe djali i Luan Baçit, kreu të PD-së në Fier.


Lajmi kryesor:

Policia shoqëron disa protestues pas veprimeve të dhunshme, lirohet djali i Luan Baçit (VIDEO)


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)