Ish-deputeti i PD 'ndal' protestën! 'Vishet' mjek dhe i jep ndihmën e parë të aksidentuarës (VIDEO)

Bardh Spahia është shndërruar në "shpëtimtarin" e një të reje, duke i dhënë ndihmën e parë mjekësore pasi u përplas nga një mjet në aksin Lezhë- Shkodër.

 Ish-deputeti i PD po i drejtohej Tiranës, së bashku me demokratë nga Shkodra për t'iu bashkuar protestës së ditës së sotme.  E reja identiteti i së cilës nuk dihet ende është përplasur nga një automjet, drejtuesi i së cilit u largua me shpejtësi nga vendi i ngjarjes, duke e lënë atë të shtrinë në mes të rrugës.

Bardhi, i cili është diplomuar si mjek i përgjithshëm i ka dhënë ndihmën e parë, deri sa ka mbërritur ambulanca dhe e ka dërguar atë në spital.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento

Komente

 • Elton: 12/05/2019 00:58

  Hahahaha ktë filmin e kam para 20 vjetesh te telenorba

  Përgjigju
 • xreport: 11/05/2019 18:59

  emmmm ca skenimi perfect picture perpara protestes te dhunshme qe do bejne .... o saliiii je i vdek si ka vdek enver hoxha

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Ishte në takim me ambasadoren e SHBA-së, Stojku për Report Tv: Çfarë na kërkoi Kim dhe qëndrimi ynë! Turp për ata që e votojnë