Ish-kryetari i Kuvendit Dokle infektohet me COVID-19: Prej 7 ditësh po ‘luftojmë’ me gruan time kundër përbindëshit të kohës sonë

Ish-kryetari i Kuvendit Dokle  infektohet me COVID-19: Prej 7 ditësh po ‘luftojmë’ me gruan time kundër përbindëshit të kohës sonë

Ish-kryetari i Kuvendit, Namik Dokle

Ish-kryetari i Kuvendit, Namik Dokle është infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë me dije Dokle ku duke e quajtur virusin një “përbindësh” theksoi se prej 7 ditësh po “luftojnë” me gruan e tij me këtë sëmundje.

Përmes këtij postimi ai njoftoi gjithashtu se ishte duke shkruar romanin e tij të ri, në të cilin ka folur edhe rreth COVID-19.

Me pyetjen “A do ta mundim?!”, ish-deputeti me një frymë pozitive është përgjigjur “?! Me siguri, falë edhe kujdesit të familjes dhe miqve të mi më të dashur!”.


Lajmi kryesor:

533 raste të reja dhe 12 humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit! I infektuar prej 7 ditësh edhe Namik Dokle së bashku me bashkëshorten


J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Perparim Taraj: 07/10/2021 13:40

    Te shkuara sherim te shpejt

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Sot i vendosën eksploziv në garazhin e hotelit në Sarandë, historia përsëritet për drejtorin e FSDKSH- së! Një vit më parë tritol në tarracë