Ishte duke udhëtuar me vajzën dhe bashkëshorten, del video! Ja kush është 43-vjeçari që u përfshi në aksidentin tragjik

 

FIER- Personi që shihni në video është Gerti Skënderaj 43- vjeçari i cili mbeti i plagosur në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Mësohet se Skënderaj ishte duke udhëtuar me mjetin e tij tip 'Opel' me vajzën dhe bashkëshorten ku më pas u përplas me mjetin tip 'Ford'. Aksidenti ka qenë mjaft i rëndë, ku mjeti i Skënderaj u shkatërrua tërësisht ndërsa 'Fordi' përfundoi në kanal.


Lajmi kryesor:

Aksident tragjik në Fier, 3 të vdekur dhe 3 të plagosur! Viktimat efektivi i FNSH, gruaja dhe vjehrra e tij! Në mjetin tjetër 3 anëtarë të një familjeje të lënduar (VIDEO)


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS