'Ishte kaq modest', Këngëtarja shqiptare takon Princ Harryn (FOTO)

Rita Ora ka qenë e ftuar në koncertin e tij të bamirësisë “Sentebale Audi”.

Ky koncert i organizuar nga Princi Harry, është bërë me qëllim mbledhjen e fondeve, të cilat do të shkojnë për bamirësi, ku mos të harrojmë pa përmendur se ky koncert është bërë dhe vitin e kaluar ku të ardhurat nga ky koncert shkuan për bamirësinë e zhvilluar për fëmijët në Lesoto, Botsvanë dhe Malavi.

Sipas Daily Mail, udhëheqësi britanik, 28 vjeçar, dukej gjithashtu i lumtur teksa takohej me këngëtaren shqiptare.

Në koncert nuk ka munguar dhe e ëma e këngëtares Vera, e cila ka treguar disa detaje për Princin.

Vera ka publikuar disa foto ku shihet duke folur me Harryn dhe një tjetër ku Rita shihet duke u përqafuar me të,  pranë saj ka shkruar: "Ai ishte aq modest në koncertin e tij sa që tha: Nuk do të harxhoj shumë nga koha juaj. E kuptoj që jeni këtu për të parë Ritën dhe jo mua, sidomos ju në fillim”, ka shkruar Vera.

1/4
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhen testime masive në popullatë për koronavirusin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Biberaj në Report Tv: PD po përgatitet për 2 palë zgjedhje! 'Garda e vjetër' u largua kur ramë në opozitë, mosmirënjohës