Ishte në arrest shtëpie, por del dhe vjedh dyqanin, prangoset 36-vjeçari! Arrestohet edhe dhunuesi i bashkëshortes dhe një 28-vjeçar që përndiqte ish të dashurën

Ishte në arrest shtëpie, por del dhe vjedh dyqanin, prangoset 36-vjeçari! Arrestohet edhe dhunuesi i bashkëshortes dhe një 28-vjeçar që përndiqte ish të dashurën

Drejtoria e përgjithshme e policisë së shtetit

Ishte në arrest shtëpie por kjo nuk e ndali një 36-vjeçar në Tiranë që të thyente masën e sigurisë dhe për më tepër të kryente një tjetër krim, vjedhjen e një dyqani.

Uniformat blu të Komisariatit nr. 4 në kryeqytet i kanë vënë prangat pasi akuzohet se përmes mashtrimit ka grabitur dyqanin, ndërkohë që për më tepër thyerja e masës së sigurisë do ta rëndojë edhe më shumë pozitën e Y. B., 36 vjeç.

Ndërkohë që policia e Tiranës njofton gjithashtu se në 24 orët e fundit ka arrestuar edhe një 48-vjecxar, A.L., pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëshorten e tij. Ndërsa një tjetër është nën hetim për shkak të përndjekjes së ish të dashurës. 28-vjeçari I.C, në gjendje të lirë, do të përballet me akuzën e ‘përndjekjes’

E.K/B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

Rama me Zelenskyn: Shpesh mbështetja ushtarake për Ukrainën ngec, Putin nuk ndalet as një sekondë! Po merr jetë në mënyrë të pamëshirshme

Rama me Zelenskyn: Shpesh mbështetja ushtarake për Ukrainën ngec, Putin nuk ndalet as një sekondë! Po merr jetë në mënyrë të pamëshirshme